Kaip išsirinkti vaikišką palapinę tipį

Mini Camp patarimai, kaip išsirinkti žaidimų palapinę tipį

Bendraudama su klientais dažnai pastebiu, kad žaidimų palapinės - tipiai dažniausiai yra išsirenkamos pagal išvaizdą, pamirštant kitus svarbius dalykus. Štai keletas punktų, į kuriuos siūlau atkreipti dėmesį:

1. VIETA
Tiksliai apgalvokite vietą, kurioje stovės palapinė tipis. Jeigu planuojate ją statyti kambario kampe – rinkitės penkiakampę. Jei ji bus priglausta prie kambario sienos – tuomet tiks keturkampė.

2. INTERJERAS
Palapinę reikėtų derinti ne tik prie bendro kambario interjero, bet ir didesnių kambaryje esančių daiktų spalvų. Kartais paprasčiau pasirinkti švelnesnių ar neutralių spalvų palapinę ir prie jos priderinti ryškesnius aksesuarus, kuriuos galima be vargo pakeisti. O galbūt žaidimų palapinę perkate ne vienam vaikui? Tokiu atveju vertėtų rinktis universalių spalvų tipį.

3. KILIMĖLIS | PAGALVĖLĖS
Jei vaiko kambario grindis dengia kilimas ar kiliminė danga, kilimėlio turėti nebūtina, tačiau jei palapinę tipį statote tiesiai ant grindų, siūlau pagalvoti apie kilimėlį – jūsų mažajam indėnui bus tikrai maloniau ant jo sėdėti. MINICAMP tipiams labiausiai tinka apvalus kilimėlis, kurį galima priderinti, renkantis tipį. Beje, tokį kilimėlį visada gali numegzti auksarankės močiutės! Pastebėjome, jog tipiuose žymiai smagiau leisti laiką, kai juose pridėta daug įvairių pagalvėlių. Derančių prie palapinės spalvos pagalvėlių ar gulbių, aštuonkojų, flamingų, jūros arkliukų aplikacijomis puoštų pagalvių ieškokite mūsų el. parduotuvėje.

4. GRINDŲ PAGALVĖS | SĖDMAIŠIAI
Dar vienas tipio „paturbinimas“ iš vidaus - minkšta ir didelė grindų pagalvė labiausiai vertinama, kai tipis išnaudojamas poilsio ar skaitymo valandėlėms. Ant minkšto sėdmaišio įsitaisius drauge kartu su vaiku - tiek poilsis saldesnis, tiek knygelės įdomesnės!

5. STABILUMAS
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai – visai nesvarbus dalykas, bet tik iš pirmo. Jei niekada nebandėte sustatyti palapinės tipio, kuri nėra sutvirtinta apačioje, galiu tik papasakoti, jog paprasti kuoleliai apvilkti medžiaga niekada nestovi vietoje taip, kaip norėtųsi. Vaikai palapinę nuolat judina, ji susiskleidžia, ją reikia karts nuo karto įtempinėti, kelti medžiagą aukštyn ir pan. Visus MINICAMP tipius galima papildomai sutvirtinti – reikiamos detalės yra komplekte.

6. PRIEŽIŪRA/ SKALBIMAS
Pabaigai maža, bet taip pat svarbi detalė! Kad palapinės tipio nereikėtų kaskart skalbti kartu su didžiuoju savaitės skalbimu, iš karto susitarkite su mažaisiais indėnais, jog tipis – tai poilsio, skaitymo, žaidimų, bet ne valgymo 🍩 zona!