Originali krikštynų dovana: kur jos ieškoti?

Man asmeniškai tipinė krikštynų dovana (sidabriniai šaukšteliai, čiulptukai) – ne prie širdies. Todėl čia pasidalinsiu savo „Top krikštynų dovana“ sąrašu, kuris pravers, jei pritrūksite idėjų originalioms krikštynų dovanoms.

Žinau, vasarą netrūksta pramogų, o ypatingai – švenčių, kurios, atrodo, sukrenta į tuos tris mėnesius už visus likusius metus. Taigi, su draugų, kolegų, giminaičių vestuvėmis – viskas aišku. Dailus vokelis, kaspinėlis, koks nors sentimentalus daikčiukas, didžiulė bijūnų puokštė (juk jie dabar „on top“?) – ir šventei pasiruošta.  

Su krikštynomis kiek kitaip. Juk norisi naująjį žmogų apdovanoti originalia dovana, kurią jis galbūt išsaugos iki savo pilnametystės, arba, bent jau mažiausiai – įtiks ir patiks naujai iškeptai mamai, kuri, tikiu, labai ruošėsi šiai šventei. Juk smagu būti ta krikšto mama /teta ar tuo krikšto tėčiu/dėde, kuris padovanojo „toooookį gražų dalyką“, kai kitą dieną po šventės bus vyniojami dideli traškantys popieriai, atrišami kaspinai, skaitomos atvirutės…

Rankų darbo meškinai. Vienspalviai, languoti, pliušiniai arba tokie, kokius gamina Made by Ugne. Jei krikštynų šventė turi savo spalvą, parinkę tokios pat ar artimos spalvos dovaną tikrai laimėsite ovacijas.

Trys naujagimiai, trys komplektai ♡Ačiū įmonei ir kolektyvui, kurie savo kolegoms pasveikinti tėvystės proga, renkasi mano meškučius!

Posted by Made By Ugne on 2017 m. Birželis 30 d., Penktadienis

 

Batukai-veltinukai. Tiesiog per mieli (kokio mažumo!), per šilti (natūrali vilna) ir per dailūs (spalvos!), kad liktų nepadovanoti.

Pavasarinės nuotaikos…

Posted by Made by Vaida Petreikis on 2017 m. Kovas 23 d., Ketvirtadienis

 

Odiniai Peach Plum Pair mokasinai. Kasdienai, šventėms, namuose ir į svečius. O jei šventės temaindėnai! Tokius, suaugusiems, mielai avėčiau ir pati: mažaJam Kikui ir mažaJai Pokahontai.  

O buvo taip, kad vieni mokasinai nukeliavo į mamos fotografės namus ir tada netikėtai mane pasiekė toks dailus vaizdas….

Posted by Peach Plum Pair on 2017 m. Birželis 8 d., Ketvirtadienis

 

Jei jau prakalbome apie indėnus, palapinė-tipis gali būti ne tik originali ir ilgalaikė dovana krikštynoms (joje telpa ir ikimokyklinio amžiaus vaikai), bet ir labai svarbus visos šventės akcentas. Ypatingai, jei planuojate profesionalią fotosesiją lauke. Keletas inspiracijų iš praėjusios vasaros. 

Nuotrauka: Marc foto

Nuotraukos: Brigita Grigienė Fotografija

Nuotrauka: EOS foto

 

Lemputės iš Berrylights. Visokių spalvų ir dydžių, kaip ir uogos. Pati, dažnai ruošdamasi fotosesijoms, įsitikinau, kad jų poveikis nuotraukoms – magiškas. Vienas pavyzdžių – mano palapinė-tipis KAY ir Berrylights lemputės. Be abejo, jomis džiaugsis ir mažieji, kai lemputės jaukiai švies jų kambariuose naktį.   

 

Labai labai smagi krikštynų dovanos idėja – medinė šeima iš Myminifam Nes šeimos nariai iš tikro medžio, gali būti pagaminti pagal jos narių išvaizdą (valio garbaniams, raudonplaukiams, barzdotiems tėčiams, kuriuos smagu atvaizduoti).

Džiugi žinia tiems, kas turi du ir daugiau vaikučių. Nuo šiol My Mini Fam siūlo dar vieną vaiko figūros dydį….

Posted by Myminifam on 2017 m. Birželis 20 d., Antradienis

 

Pirmieji vaikų bičiuliai – rankų darbo minkšti žaislai–lėlės. Man labiausiai patinka tos, su charakteriu: pvz., zuikė – lietuvaitė arba žavinga migdukė Vakarė.

Coliukė pasiruošusi kelionei į naujus namus 👱

Posted by Medvilniukas on 2017 m. Kovas 28 d., Antradienis

 

Arba „interaktyvūs“ minkšti žaislai. Tokie, kaip jojimo arkliukai iš „Mini Camp“ parduotuvės. Nesvarbu, kad juos mėgo ir mūsų seneliai. Išmanioji karta mielai jais jodinėja ir dabar. Arkliukus galima išsiuvinėti jūsų krikštadukrės ar krikštasūnio vardu – sentimentali dovana garantuota.    

Žinoma, kaip be tradicinio Teddy bear, kurie dabar gaminami netgi iš antialerginės alpakos vilnos. Šis baltas meškutis – nugalėtojas meilumo čempionate.   

Pirmoji investicija į meną – asmeninis vaiko „wall art“ paveikslas, derantis su kambario interjeru, dekoruotas jo vardu ar tiesiog kažkada priminsiantis krikštynų šventę. Daugybė šaunių pavyzdžių čia.  

Pabaigai – dovana, skirta smagiems prausimosi įpročiams formuotis. Jaukūs ir švelnūs, organinės medvilnės vaikiški chalatėliai ir rankšluosčiai – kiškiai, pandos, katinai – iš Mėta Home, į kuriuos jie įsisupę atrodo dar šimtą kartų mielesni.  

| rytas labas su Liewood || liewood | chalatas ir rankšluostis | http://www.metahome.lt/prekiu-zenklai/liewood/| foto: room4kids_kidsconceptstore |

Posted by MĖTA HOME on 2017 m. Birželis 9 d., Penktadienis

0

Krepšelis