Originalios krikštynų dovanos: sezonas 2018

Idėja sudaryti sąrašą Originalios krikštynų dovanos kilo neseniai vienai mano draugei tapus krikštamote. Ji turėjo gerokai pasistengti, nes norėjo tapti ypatinga krikštamote. Na, ta iš pasakos, kuri gerai atrodo fotosesijoje ir gali išpildyti mažųjų norus 😊 Tad štai mano patarimai jai, o originalios krikštynų dovanos – šio įrašo apačioje. Tikiuosi, pravers ir jums.

Neikite į tokias parduotuves kaip „Viskas krikštynoms“ ir pan. Jos liūdnos, brangios ir neoriginalios. Geriausias krikštynų šventės ir fotosesijos idėjas rasite internete arba tiesiog – pinterest’e. O, jei norite būti visiškai originalios, – savo galvoje. Sužinokite, kas labiausiai patinka jūsų krikštasūniui ar krikštadukrei – gal animacinis filmukas? Daina? Pasakos personažas? O gal jo/jos charakteringas vardas, pagal kurį galima sukurti krikštynų nuotaiką. Eglė, Ąžuolas, Jūra, Linas, Amelija… ir t.t. Suprantate, ką turiu omeny?

Fotosesija. Nesunkiai įgyvendinama, bet nepamirštama. Man asmeniškai labai smagu, kad matau vis daugiau krikštynų nuotraukų su Minicamp palapinėmis-tipiais. Nes jos ne tik tampa pagrindiniu nuotraukų akcentu, bet ir išsprendžia daug problemų. Kur vaikutis sėdės, kur bus jo žaislai, kur padėsite dekoro elementus. Pagaliau, koks bus oras. Palapinės-tipiai gerai atrodo tiek lauke, tiek kambary.

Originalios krikštynų dovanos, krikštynų dovanų idėjos

Minicamp palapinė-tipis gali būti originali krikštynų dovana, o jei esate numatę kažką kito, palapinę galite tiesiog išsinuomoti savaitgaliui (20 Eur).

krikštynų dovanos

Nuotrauka: Mažylio istorija

Dekoro elementai. Jei palapinę jau turite, metas ją papuošti vėliavėlėmis, pagalvėlėmis, šviečiančiais burbulais arba pridėti papildomų dovanų – jojimo arkliuką, burtų lazdelę ar kitą magišką krikštamotės aksesuarą.

Mažylio istorija nuotrauka

Mažylio istorija nuotrauka

Gita photography nuotrauka

Gita photography nuotrauka

Mažylio istorija nuotrauka

Mažylio istorija nuotrauka

Kvietimai į šventę. Taip, viskas prasideda nuo kvietimo į šventę ir, jei norite sukurti vientisą šventės stilių, pradėkite nuo kvietimų. „Ka Nor’s gražaus“ jums tikrai gali paruošti ką nors gražaus – net ir stalo korteles ar palinkėjimų atvirukus. Tik išsirinkite.

 

 Krikštynų dovanos. Pastebėjau, kad krikštynoms mamos pačios mielai išrenka rūbelius, skraistes, žvakes, todėl krikštatėviams tenka gerokai pasukti galvą dėl krikštynų dovanos. Mano šio sezono TOP krikštynų dovanų sąrašas pasimetusiems.

Kad sienos kalbėtų. Stilingi, emocingi ir šiaip „cool“ Minilearners plakatai.

Kad prisiminimai išliktų. Unikalios, stilizuotos, rankų darbo dėžutės krikštynų palinkėjimams, nuotraukoms ar kitoms smulkmenėlėms saugoti iš deCoro.

 

Nuostabius krikšto atributus gamina ir Stebuklinė – žvakės, albumai, dėžutės, pakabos ir pan.

 Kad pasipuoštų. Jūsų krikštadukrei (o ir jos mamai) tikrai patiks jaukios, lininės, pastelinės ir tiesiog stulbinančios suknelės iš MiLi.

 arba Musių musės velti batyčiai, kuriais drąsiai galima apauti mažuosius per krikštynų ceremoniją.

 

Kad kojytės būtų papuoštos. Mokasinuose iki šiol nepralenkiama Aistė iš Peach Plum Pair, siuvanti nuostabaus grožio batelius patiems mažiausiems.

Kad sapnai ateitų. Jaukiai šviečiantys, įvairių mielų formų šviestuvai į krikštasūnio/dukrės kambarį iš Sweet Dreams Factory.

 Kad namie gražu būtų. Įvairios mielos smulkmenos iš Kvepia namais pravers pakuojant dovaną arba puošiant vaikų kambarį.

Kad svajonės skristų. Su Pooh balionais jūsų mažųjų svajonės kils aukštai. Balionų pasirinkimo galimybės – beribės, bekraštės…

Kad minkšta būtų. Žaidimų kilimėlis-lapas iš Mėta Home, prisipažinsiu, mane tiesiog užbūrė. Puiki, praktiška, išskirtinė, TOBULA dovana krikštynų proga.


Kad svečiams būtų veiklos. Jeigu šventę keliate į kiemą, siūlau pasirūpinti veikla svečiams. Super didelis domino ar jenga iš Kiemo žaidimai tikrai suburs svečius azartiškai partijai. Išbandyta, puikiai tinka ir su mažaisiais.

Kad mažos dovanėlės džiugintų. Lėlytės, meškinai ir zuikiai – puikiai atpažįstami Made by Ugne kūriniai, kurie pradžiugino ne vieną mažylį.

Kad jos išliktų ilgam. Mediniai medbokščiai ir raidelės iš Woody Mood gali tapti karta iš kartos keliaujančia relikvija.

 

0

Krepšelis