Stebuklingos burtų lazdelės arba gera daryti gera

Kas yra labdaros parduotuvė (angl. charity shop) sužinojau dar studentavimo laikais, kuomet lankiausi Amerikoje ir Anglijoje (tiesa, tenykštės mano lankytos parduotuvės labiau priminė antikvarines dėvėtų daiktų kaupyklas).

Ir kai per atidarymą aplankiau pirmą lietuviškąją labdaros parduotuvės versiją Happimess, buvau daugiau nei sužavėta – stilingai ir jaukiai įrengta erdvė taip ir kviečia užeiti vidun. O joje rasite visko – nuo kažkieno mylėtų ir išaugtų drabužėlių ar žaislų, iki Lietuvos kūrėjų iniciatyvai padovanotų daiktų. Surinktas lėšas Happimess skiria šeimoms, auginančioms onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Tad jei dar nebuvote, kviečiu aplankyti, atnešti savo vaikų išaugtų daiktų (ar tiesiog užsukti įsigyti daiktų sau). Taip ne tik prisidėsite prie gerų darbų, bet ir palaikysite atsakingo vartojimo idėją. Parduotuvę rasite iškart užkilę ant Švitrigailos kalno (Čiurliono g. 8)!

Reikia paminėti, jog parduotuvėlėje nuolat vyksta nemokami užsiėmimai su vaikais, kaip papuošalų, meškučių ar kitokių grožių gamybos dirbtuvės, kurias veda prie iniciatyvos prisijungiantys kūrėjai.

Vieną rudens ketvirtadienio vakarą ir aš ten buvau, buvo dar daug žvaigždučių, mamų, tėčių, vaikų ir burtų! (taip taip, gaminome stebuklingas burtų lazdeles. Jei jūsų ten nebuvo, nenusiminkite, kaip pasidaryti tokias lazdeles namuose, parodysiu jau greitai).

Už nuotraukas ir kvietimą dėkoju Jurgitai ir visai Happimess komandai ♥

0

Krepšelis