fbpx

PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI PALAPINĘ
Bendraudama su žmonėmis dažnai pastebiu, kad žaidimų palapinės yra išsirenkamos tik pagal išvaizdą, pamirštant kitus svarbius dalykus. Štai keletas punktų, į kuriuos siūlau atkreipti dėmesį.

1. VIETA
Tiksliai apgalvokite vietą, kurioje stovės palapinė. Jeigu planuojate ją statyti kambario kampe – rinkitės penkiakampę. Jei ji bus priglausta prie kambario sienos – tuomet tiks keturkampė (standartiškai aš siuvu tik penkiakampes, nes jos universalesnės ir labiau panašios į tikruosius tipius, bet sutarus iš anksto, padarysiu ir 4 sienų tipį).

2. INTERJERAS
Palapinę reikėtų derinti ne tik prie bendro kambario interjero, bet ir didesnių kambaryje esančių daiktų spalvų. Kartais paprasčiau pasirinkti švelnesnių ar neutralių spalvų palapinę ir prie jos priderinti ryškesnius aksesuarus, kuriuos galima be vargo pakeisti.  O galbūt žaidimų palapinę perkate ne vienam vaikui? Tokiu atveju vertėtų rinktis universalių spalvų tipį.

3. KILIMĖLIS | PAGALVĖLĖS
Jei vaiko kambario grindis dengia kilimas ar kiliminė danga, kilimėlio turėti nebūtina, tačiau jei palapinę statote tiesiai ant grindų, siūlau pagalvoti apie kilimėlį – jūsų mažajam indėnui bus tikrai maloniau ant jo sėdėti. Mano palapinėms labiausiai tinka apvalus ar didesnis kvadratinis kilimėlis, kurį galima užsisakyti Mini Camp el. parduotuvėje. Beje, tokį  kilimėlį visada gali numegzti auksarankės močiutės 🙂

Taip pat palapinėse žymiai smagiau leisti laiką, kai jose pridėta daug įvairių pagalvėlių su jūsų mažylio mėgstamais gyvūnais ar herojais. Derančių prie palapinės spalvos pagalvėlių ar gulbių, aštuonkojų, flamingų, jūros arkliukų aplikacijomis puoštų pagalvių ieškokite Mini Camp el. parduotuvėje.

4. STABILUMAS
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai – visai nesvarbus dalykas, bet tik iš pirmo. Jei niekada nebandėte sustatyti palapinės, kuri nėra sutvirtinta apačioje, galiu tik papasakoti, jog paprasti kuoleliai apvilkti medžiaga niekada nestovi vietoje taip, kaip norėtųsi. Vaikai palapinę nuolat judina, ji susiskleidžia, ją reikia karts nuo karto įtempinėti, kelti medžiagą aukštyn ir pan. Visas mano palapines galima papildomai sutvirtinti – reikiamos detalės yra komplekte.

5. SKALBIMAS
Pabaigai maža, bet taip pat svarbi detalė! Kad palapinės nereikėtų kaskart skalbti kartu su didžiuoju savaitės skalbimu, iš karto susitarkite su mažaisiais indėnais, jog tipis – tai poilsio, skaitymo, žaidimų , bet ne valgymo 🍩 zona.

MINI CAMP žaidimų palapinės dizainas yra įregistruotas ES intelektinės nuosavybės registre (pažymėjimas).

Taigi savo vaikų kambarį galite papuošti tikrai unikaliu ir originaliu rankų darbo produktu.

0

Krepšelis